Disa ide per floket e nuses

Ne diten me te bukur te jetes tuaj cdo gje duhet te jete perfekte, dhe modeli i flokeve do te jete i rendesishem per look-n tuaj.

Ja disa ide modelesh te pershtatshme per diten e dasmes.

Zgjidhni ate qe ju shkon me formen e fytyres, stilin qe keni zgjedhur per dasmen tuaj dhe pesonaliteti!

Dhe mos harroni jemi ne pranvere, keshtuqe rruge te lire luleve ne floke./ikub/