Dëshironi trup të lëmuar? Ja receta për vetëm 10 minuta

Dëshironi trup të lëmuar? Ja receta për vetëm 10 minutaÇfarë ju nevojitet për këtë recetë që do ta bëjë trupin tuaj të lëmuar:

· Gjysmë filxhani vaj të kokësit

· Gjysmë filxhani sheqer të kaftë
· Gjysmë luge vanilje

Përzini këta përbërës mirë dhe derisa jeni në dush fërkojeni lëkurën me këtë. Le të qëndrojë për pak minuta dhe më pas shpërlajeni. Trupi juaj do të jetë më i lëmuar dhe do të ketë aromë shumë të mirë.