Çizmet mbi gju që ju duhen këtë vjeshtë

Çizmet mbi gju që ju duhen këtë vjeshtëJa modelet më ‘IN’ që do t’ju bëjnë të harroni sandalet dhe shapkat e verës.

Kur vjen puna te moda, vjeshta është me shumë gjasa stina jonë e preferuar. Por një ndër aksesorët që mendojmë më së shumti për modën stinën e vjeshtës dhe më pas dimrit, janë çizmet mbi gju.

2

Këto të fundit mund t’i kombinoni lehtësisht me gjithçka që nga fustanet e shkurtra, deri te xhinset në varësi të takës apo materialit.

3

Shikoni fotot për çizmet më ‘IN’ që do t’ju bëjnë t’i thoni lamtumirë plazhit dhe të bëheni gati për rënien e gjetheve.

2

 

2

 

6