Çizme trendi për pranverë

Llojllojshmëria e ngjyrave të çizmeve do të bëjë që të dukeni me stil dhe njëkohësisht këmbët tuaja do të mbeten të palagura.

Çizmet funksionale dhe trendi janë në dispozicion edhe këtë sezon.

Shtëpitë e njohura të modës, si Dolce&Gabbana, Burberry apo Viviene Westwood, tashmë kanë prezantuar modelet e çizmeve të gomës për pranverë. /Telegrafi/