Parfume

Parfumi i bën femrat më të tërheqëse

Fytyrat femërore bëhen më tërheqëse nëse është e pranishme një aromë e këndshme, kanë zbuluar kërkuesit. Ata shprehen se aromat mund të ndryshojnë mënyrën sesi dukemi dhe tërheqjen që …

​Mos vendosni parfum në verë

Shumë njerëz janë të fiksuar pas parfumeve, erërave të tyre. Por nëse do ju duhej një freskim i vogël, apo keni vendosur të mos bëni dush në këmbim të disa minutave më shumë gjumë, një …

Parfumet që çdo femër duhet t’i ketë

Parfumet janë shumë të rëndësishme për femrat. Ne ju sjellim pesë parfumet të cilat çdo femër duhet t’i ketë në tualetin e saj, transmeton “Zeri.info”. “Carolina Herrera Girl …

Ja parfumët e pranverës

Nëse doni të ndërroni erën tuaj dhe jeni në dilemë se çfarë parfumi të bleni, më poshtë do t’ishihni disa sygjerime të bëra nga kompanitë botërore të parfumeve. Dizajnerët e ndryshëm të …