Buzekuqi i kuq: Gjithmone ne mode

Buzekuqi i kuq eshte me te vertet nje arme joshjeje, kete e kane ditur mire femrat e famshme te te kaluares si Marilyn Monroe, qe gjithmone perdornin ne buze te kuqin per te nxjerr ne pah sensulitetin e tyre.

Gjithmone glamour dhe me hijeshi i kuqi i buzeve eshte nje nga kozmetiket me te dashura nga grate.

Ky lloj produkti bukurie eshte me i deshiruar dhe ne lojrat e vajzave te vogla qe te ndihen me te medhaja, kurse femrat e reja e perdorin qe te ndihen me elegante dhe me shume grua.

I kuqi i buzeve eshte gjithmone ne mode ai mund te aplikohet shume thjesht dhe te pershtatet me veshjet elegante dhe me ato te perditshme./ikub/