Botoksi natyral

Botoksi në një gotë plotë me vitamina. Pija që ju bën të dukeni më e re, e pasur me antioksidante që luftojnë radikalet e lira. Për përgatitjen e kësaj pije ju duhen:

2 duar plotë me spinaq,
1 mollë e gjelbër,
1/2 limon,
1 tufë majdanoz,
1 kërcell selino,
1 kastravec,
1 xhenxhefil.

Futini të gjitha pemët dhe perimët në një shtrydhëse lëngjesh dhe shijojini çdo ditë.