Botoksi natyral në një gotë

Pija që ju bën të dukeni më e re, e pasur me antioksidante dhe që lufton radikalet e lira. Për këtë pije ju duhen:

2 duar plotë me spinaq,
1 mollë e gjelbër,
1/2 limon,
1 tufë majdanoz,
1 kërcell selino,
1 kastravec,
1 xhenxhefil.

Të gjitha këto i vendosni në një shtrydhëse frutash dhe shijojini çdo ditë.