Amor Amor Summer i Cacharel

Cacharel nxjerr nje version te ri te Amor Amor per sezonin e bukur te veres.

Amor Amor Summer, ka nje perberje te akorduar frutash: me rrush dhe me molle, me pas duke kaluar tek aroma e luleve te trendafilit dhe te portokallit.

Ajo eshte ne versionin e nje flakoni me ngjyre portokalli dhe permban 80ml./ikub/