Aksesoret per nusen, detajet glamour

Shpesh, keshillohet te mos vene aksesore shume te shkulqyeshem, mbi te gjitha nese jane ne kontrakt me fustanin.

Por kjo nuk do te thote te mos vini asgje, ajo qe ka rendesi eshte ti vini me klas dhe me shije. Vathet e varura, por shume te thjeshte jane shume ne mode kete kohe.

Floket, si gjithmone jane dominuese ne skene dhe per kete sezon jane kthyer shume ne mode rrathet. Ato mund ti zgjidhni romantik ose vintage sipas aksesoreve te tjere apo fustanit. Kepucet, gjeni nje zgjidhje pak agresive, fine dhe e elegante.

Ato mund ti zgjidhni te bardha, krem ose me ngjyra, duke i kombinuar me detaje te tjera nga fustani, vello, buqeta e luleve, canta etj./ikub/